Начало мая 2017 : Фотогалерея : ЖК Новый Хотов


Украинская версия


Покупателям
У нас повним ходом іде установка наружного утеплення.

Існує два основних види установки зовнішньої теплоізоляції: 

скріплена теплоізоляція;навісна вентильована конструкція.

У наших широтах більшої популярності отримав перший метод, головним чином тому, що установка навісної теплоізоляції складніше технологічно, дорожче в матеріальному плані і вимагає консультації фахівця. Установку ж скріпленої теплоізоляції виконати набагато легше, існує тільки обмеження по сезонності - такі роботи можна виконувати при температурі навколишнього середовища не нижче + 5С.


Скріплена зовнішня теплоізоляція - найбільш прагматичний варіантВаріант скріпленої теплоізоляції дуже популярний в країнах Європи і починає поступово набуватиме дедалі більшого поширення в нашій країні. Цей метод дозволяє знизити втрати тепла через стіни будівлі на 80% від початкового рівня, що істотно дозволяє заощадити кошти на енергоносії.
Принцип даної системи полягає в монтажі монолітною огороджувальної багатошарової конструкції, яка стає щитом по відношенню до зовнішнього середовища. Крім захисту від втрати тепла, дані конструкції виключають так звані містки холоду в ізолюючих конструкціях, не збільшують навантаження на фундамент, забезпечують ремонтоспособность.


Застосовувати скріплену систему теплоізоляції можна на будівлях з будь-яким типом конструкції - блокових, цегляних, панельних, каркасно-монолітних. Для оптимальної роботи теплоізоляційної конструкції повинні виконуватися вимоги до технології процесу і до якості самих матеріалів.
Процес установки скріпленої теплоізоляціїСистему скріпленої теплоізоляції встановлюють в кілька шарів:
утеплювач - теплоізоляційний матеріал у вигляді плити;армування - сітка, стійка до дії лугів і покрита клейовим складом на мінеральній основі;захисний і декоративний шар - штукатурка і грунтовка.Кожен з цих шарів має свою певну функцію. Сенс установки теплоізоляційних плит зрозумілий, армований шар дає можливість зчеплення штукатурки і теплоізоляційної плити, грунтовка захищає матеріали від впливу навколишнього середовища і виконує власне естетичну функцію.


Перед установкою утеплення стіну потрібно відповідним чином підготувати. Підготовка включає в себе очищення від бруду і пилу, старої штукатурки, усунення нерівностей для того, щоб утеплювач прилягав до поверхні максимально щільно. На підготовлену основу, тобто поверхня утеплюваної стіни, наноситься полімерцементний клей. Клей слід вибирати морозостійкий, з високою адгезивної здатністю по відношенню до різних видів плит. Показник зчеплення клею зі стіною з бетону повинна бути мінімум 1,0 Мпа.

Начало мая 2017