Июль 2017 - начало : Фотогалерея : ЖК Новый Хотов


Украинская версия


Покупателямфасадные работы 3й секции, установка лифтовых систем, установка входных дверей

 


Будівництво на стадії оздоблення фасадів - виконуються роботи з 3ю секцією. Встановлюються ліфтові системи та вхідні двері.

Як встановлюються вхідні двері

Купивши сталеві двері, ви маєте право розраховувати, що вона стане надійним стражем вашого житла. Але якщо конструкція не буде міцно закріплена в отворі, міцний метал може виявитися марними.

установка входных дверей

Куди повинні відкриватися двері?

МНС забороняє змінювати напрямок відкривання дверей, якщо при цьому погіршуються умови евакуації із сусідніх квартир. Це означає, що стулка при відкриванні не повинна перегороджувати загальні коридори і блокувати розташовані поруч двері. На практиці реалізувати це досить складно, тому має сенс заздалегідь обговорити питання з сусідами і прийти до угоди. Зауважимо, що напряму відкриття важливо для зручності користування дверима, а ось на взломостойкость практично не впливає (якщо мова йде про якісний дверному блоці).

Чи потрібно зміцнювати стіну?

Внутрішні несучі стіни і перегородки в переважній більшості міських багатоповерхівок виконані з монолітного залізобетону. Вони досить міцні і не вимагають додаткового посилення. Якщо ж перегородка складена з цегли або блоків, проріз потрібно зміцнити подвійний зварної рамою з куточка - її слід замовити разом з дверима. Необхідність з'ясовується під час замірів, що передують замовлення.

Чи потрібно розширювати отвір?

Вхідні металеві двері нерідко вимагає розширення отвору при установці. У будинках деяких поширених серій, наприклад П44 ширина дверного отвору складає менше 900 мм. Дверна коробка і монтажний зазор зменшать його величину приблизно на 80-100 мм. В результаті отвір вийде дуже вузьким і незручним: крізь нього важко буде пронести меблі і великогабаритну техніку. Крім того, можуть виявитися порушеними норми, згідно з якими ширина отвору «у світлі» повинна бути не менше 800 мм (щоб можна було пронести носилки). Послуга по розширенню отвору коштує порівняно недорого. Але якщо стіна несуча, на ці роботи доведеться попередньо отримувати дозвіл в органах житлоінспекції.

Як розташувати коробку?

Є кілька способів встановити короб в отворі: внакладку, врівень з поверхнею стіни або із зсувом у бік приміщення. Перший вкрай ненадійний. Крім того, встановлена ​​внакладку вхідні металеві двері дуже погано ізолює звук. До цього способу монтажу вдаються тільки в тому випадку, коли отвір вузький, а розширити його за якимись причинами неможливо. Заглиблення коробки в отворі оптимально з точки зору взломостойкості, однак при цьому способі втрачається можливість встановлення другої (внутрішньої) двері і обмежується кут відкривання стулки. Тому найчастіше короб встановлюють врівень з зовнішньою поверхнею стіни, забезпечуючи тим самим задовільну стійкість до злому і зручність в експлуатації.

Як закріпити коробку?

Вузли кріплення короба до стіни грають важливу роль в забезпеченні стійкості до злому. Як правило, короб фіксують сталевими штирями (не менше 6 шт.). Ці штирі повинні бути розташовані так, щоб їх не можна було виламати зі стіни або розпиляти болгаркою або ножівкою. Тому кріпити короб крізь отвори в стійках можна тільки тоді, коли він заглиблений в отвір. Якщо ж ні, то до коробки заздалегідь приварюють так звані монтажні вуха - сталеві пластини, що дозволяють змістити вузли кріплення в сторону приміщення. Найбільшу міцність з'єднання зі стіною забезпечує бетонування короба. Але не всяка вхідні металеві двері може бути встановлена ​​цим способом. Потрібно, щоб її короб був виконаний з особливого профілю (з розімкненим контуром перерізу).

Июль 2017 - начало